Haber

Kayseri protokolünden esnaf ziyareti

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Esnafın talep ve tekliflerini dinlemeye devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bir dizi ziyarette bulunmak üzere kente gelen Milli Savunma Bakanı ve AK Parti Kayseri 1. Sıra Milletvekili Adayı Hulusi Akar ile birlikte ve Seçim çalışmalarını yürüten, Sivas Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek talep ve tekliflerini dinleyen Önder Büyükkılıç, esnafa hayırlı işler ve bol kazançlar diledi. Önder Büyükkılıç ve Bakan Akar, ticaretin nadide merkezlerinden biri olan şehrin en işlek caddelerinden biri olan Sivas Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafları tek tek ziyaret etti.

Esnaf ve vatandaşlar, ilgi, alaka ve hizmetlerinden dolayı Bakan Akar ve Önder Büyükkılıç’a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Esnaf ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman esnaf dostu bir belediye olduğunu dile getiren Büyükkılıç, “Milli Savunma Bakanımız ve AK Parti Kayseri ile birlikte Sivas Caddesi’nde esnafımızı selamlayarak Ramazan-ı Şerif’i kutladık. 1. Sıra Milletvekili Adayı Hulusi Akar. Türk Yüzyılı için emin adımlarla yola devam” dedi.

Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmeyen Bakan Akar ve Önder Büyükkılıç, vatandaşlar ve esnafla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu