Haber

Arka Sokaklar Zeynep’in aşk yaşadığı eski sevgilisi Survivor yıldızı ortaya çıktı! karışık pozlar

22 Ağustos 1982 İstanbul doğumlu Gamze Özçelik, eğitimini Maltepe Anadolu Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı.

1999 yılında Elite Model Look Silk ve 2000 yılında Miss Turkey 2. seçilen Özçelik, eğitimini tamamladıktan sonra rotasını oyunculuğa çevirdi.

Tatlı Hayat dizisinde Pelin karakteri ile karşımıza çıkan hoş isim asıl ününü Art Sokaklar sayesinde kazanmıştır.

Dizide hayat verdiği Zeynep Komiser karakteriyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Gamze Özçelik artık ekranlardan uzak.

Televizyonu ve oyunculuğu bırakan Gamze Özçelik tesettüre girdi. Farklı bir hayatı benimseyen oyuncu, vaktini hayır işlerine ayırıyor.

Kurduğu Umut Koşucuları Derneği sayesinde Kahramanmaraş depreminde yardıma giden Özçelik, özel hayatıyla gündem oldu.

Umut Koşanlar Derneği’ni kuran ve yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Özçelik, eski sevgilisiyle bir kez daha gündeme geldi.

Gamze Özçelik’in ünlü aşkı

Geri Sokaklar’ın Zeynep’i Gamze Özçelik, Survivor’ın iddialı yarışmacılarından Mert Öcal ile bir zamanlar aşk yaşamıştı.

2 yıldır aşk yaşayan Gamze Özçelik ve Mert Öcal çifti, ilişkilerini gözlerinin önünde yaşamayı tercih etti. Ancak basın tarafından görülmekten kurtulamadılar.

O dönemde ortaya atılan iddialara göre; Gamze Özçelik’in eski eşi Uğur Pektaş’ı kıskanan Mert Öcal, Özçelik’in Art Sokaklar dizisinden ayrılmasını istiyordu. Hoş oyuncu da Mert Öcal’ın isteği üzerine diziden ayrıldı.

Ancak ilişkileri uzun sürmedi. Ünlü çift, ilişkilerindeki sorunları çözemediklerini söyleyerek sessizce ayrıldı.

Mert Öcal bir süre Alişan’ın eşi Buse Varol ile anıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu